Blog Find us Contact
fanpage Facebook profil Instagram

JUNIOR

In your teens bicycle becomes your main way of getting around, doing fun stuff, meeting people, exercising and showing off your unique style. Bicycles are your excuse to go out there and breathe. That’s why TABOU offers a wide range of MTBs and city bikes for all young adventurers. Don’t stay home.

  • Venom, Poison, Topshe:
  • – Mountain Bikes
  • – Wide tires with performance thread and a durable frame
  • – Front shock absorber and a lot of gears

  • Queen:
  • – A frame suitable for stylish city girls
  • – 18 gears
  • – Mudguards, kickstand, rear rack and bell

Bike JUNIOR
Sortuj według

Rowery gorskie dla dzieci

Rowery dla młodzieży TABOU można podzielić na dwie grupy. Pierwszą z nich – zdecydowanie liczniejszą – są rowery górskie dla dziewcząt i chłopców. Rowery te są dostępne w dużej rozpiętości rozmiarów – z ramą od 10 do 17 cali i kołami od 20 do 27,5 cala. Grupa Poison i Badboy to rowery typowo chłopięce, z kolei Topshe – dziewczęce. Rowery TABOU Venom mają swoje modele w obu kategoriach. Co ważne dla młodzieży, wszystkie są wyposażone w odpowiednio dużą liczbę przełożeń, co ułatwia jazdę. Mniejsze rowery dla juniorów nie posiadają przerzutek przednich, natomiast większe rowery mają nawet do 24 przełożeń. Dodatkowo w wybranych modelach młodzieżowych znajdziemy hamulce tarczowe oraz przednie amortyzatory.

Rowery miejskie dla dzieci

Drugą grupą rowerów młodzieżowych typu TABOU junior są typowe modele miejskie dla dziewcząt. Wygodne minidamki dla młodych dam to rowery o nazwie Queen. Te eleganckie modele posiadają po kilka przerzutek z tyłu, profilowaną kierownicę, bagażnik, błotniki i szerokie komfortowe siodełko. Na szczególną uwagę zasługują gustowne kolory i ozdoby tych rowerów, które sprawią, że jazda wśród rówieśniczek będzie prawdziwym hitem.

Gdzie kupisz nasze rowery

Wszystkie typy rowerów TABOU z najnowszej kolekcji można kupić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Dzięki gęstej sieci punktów sprzedaży możemy dotrzeć do jak największej liczby zainteresowanych. Ponad sto sklepów rozmieszczonych w całej Polsce oferuje rowery objęte pełną gwarancją, a większość z nich posiada możliwość wysyłki produktu na adres kupującego. Wszelkie informacje na temat realizacji zamówień i dostępności rowerów TABOU są udzielane bezpośrednio przez wybrany sklep.

Poradnik rowerowy

Wszystkich fanów czterech kółek zachęcamy do pogłębiania swojej wiedzy na temat rowerów i związanych z nimi tematów. W naszym blogu znajdziecie wpisy z rozmaitymi ciekawostkami rowerowymi, praktyczne porady dla każdego rowerzysty, a także artykuły zawierające aktualne informacje o naszych najnowszych modelach i typach rowerów.

Więcej >

Kontakt

Contact us

Adam Ginalski / Tel: 602 439 668

I agree to sent my personal data. I want to make business relationship with Tabou and I agree to get an offer.
Zobacz adres
dealera

Strona przechowuje oraz uzyskuje dostęp do plików cookies w urządzeniu użytkownika. Zgoda lub brak zgody na wykorzystywanie plików cookies odbywa się za pomocą ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.