Blog Znajdź nas Kontakt B2B
fanpage Facebook profil Instagram
Foto gwarancja
Uzyskaj dożywotnią gwarancję na ramę swojego nowego roweru. Masz na to tylko jeden miesiąc od zakupu.

Rejestracja użytkownika oraz zakupionego przez niego roweru w poniższym formularzu zapewnia temu użytkownikowi uzyskanie unikalnego identyfikatora klienta (ID) oraz gwarancji Tabou Sp. z o.o. Sp.K. na ramę tego roweru, na warunkach określonych w warunkach gwarancji. Przyznanie identyfikatora oraz udzielanie gwarancji jw. zostaną potwierdzone w odrębnej wiadomości przesłanej na adres e-mail podany w formularzu.

Informujemy, że dane osobowe wprowadzone do poniższego formularza będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką Prywatności.

 

Załącz paragon *

Gdzie kupisz nasze rowery

Wszystkie typy rowerów TABOU z najnowszej kolekcji można kupić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Dzięki gęstej sieci punktów sprzedaży możemy dotrzeć do jak największej liczby zainteresowanych. Ponad sto sklepów rozmieszczonych w całej Polsce oferuje rowery objęte pełną gwarancją, a większość z nich posiada możliwość wysyłki produktu na adres kupującego. Wszelkie informacje na temat realizacji zamówień i dostępności rowerów TABOU są udzielane bezpośrednio przez wybrany sklep.

Poradnik rowerowy

Wszystkich fanów czterech kółek zachęcamy do pogłębiania swojej wiedzy na temat rowerów i związanych z nimi tematów. W naszym blogu znajdziecie wpisy z rozmaitymi ciekawostkami rowerowymi, praktyczne porady dla każdego rowerzysty, a także artykuły zawierające aktualne informacje o naszych najnowszych modelach i typach rowerów.

Więcej >

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Adam Ginalski / Tel: 602 439 668

Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych kontaktowych w celu nawiązania relacji biznesowej i przedstawienia oferty.
Zobacz adres
dealera

Strona przechowuje oraz uzyskuje dostęp do plików cookies w urządzeniu użytkownika. Zgoda lub brak zgody na wykorzystywanie plików cookies odbywa się za pomocą ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.