Unia Europejska
pl
de
en
Foto gwarancja
Uzyskaj dożywotnią gwarancję na ramę swojego nowego roweru. Masz na to tylko jeden miesiąc od zakupu.

Rejestracja użytkownika oraz zakupionego przez niego roweru w poniższym formularzu zapewnia temu użytkownikowi uzyskanie unikalnego identyfikatora klienta (ID) oraz gwarancji Tabou Sp. z o.o. na ramę tego roweru, na warunkach określonych w warunkach gwarancji. Przyznanie identyfikatora oraz udzielanie gwarancji jw. zostaną potwierdzone w odrębnej wiadomości przesłanej na adres e-mail podany w formularzu.

Informujemy, że dane osobowe wprowadzone do poniższego formularza będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką Prywatności.

 

Załącz paragon *

Gdzie kupisz nasze rowery

Wszystkie typy rowerów TABOU z najnowszej kolekcji można kupić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Dzięki gęstej sieci punktów sprzedaży możemy dotrzeć do jak największej liczby zainteresowanych. Ponad sto sklepów rozmieszczonych w całej Polsce oferuje rowery objęte pełną gwarancją, a większość z nich posiada możliwość wysyłki produktu na adres kupującego. Wszelkie informacje na temat realizacji zamówień i dostępności rowerów TABOU są udzielane bezpośrednio przez wybrany sklep.

Poradnik rowerowy

Wszystkich fanów czterech kółek zachęcamy do pogłębiania swojej wiedzy na temat rowerów i związanych z nimi tematów. W naszym blogu znajdziecie wpisy z rozmaitymi ciekawostkami rowerowymi, praktyczne porady dla każdego rowerzysty, a także artykuły zawierające aktualne informacje o naszych najnowszych modelach i typach rowerów.

Więcej >

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych kontaktowych w celu nawiązania relacji biznesowej i przedstawienia oferty.
Zobacz adres
dealera

Strona przechowuje oraz uzyskuje dostęp do plików cookies w urządzeniu użytkownika. Zgoda lub brak zgody na wykorzystywanie plików cookies odbywa się za pomocą ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.