| Autor: Redakcja Tabou

Jak skorzystać z promocji na rowery TABOU CASHBACK

Zrób zakupy w naszym sklepie rowerowym i otrzymaj zwrot części pieniędzy za swój nowy rower!

Wraz z premierą kolekcji TABOU 2023 ruszyła bardzo atrakcyjna promocja na rowery, którą nazwaliśmy TABOU CASHBACK. Dzięki tej akcji możesz otrzymać nawet do 500 zł zwrotu za zakup nowego modelu naszej marki. Wystarczy tylko zarejestrować swój jednoślad na wskazanej niżej stronie.

Na czym polega promocja TABOU CASHBACK

Przygotowana przez nas promocja TABOU CASHBACK umożliwia każdemu klientowi jednorazowy zwrot części gotówki za zakup dowolnego nowego modelu marki TABOU w naszym sklepie internetowym lub w sklepach stacjonarnych bądź internetowych dilerów, z którymi współpracujemy. Warunkiem koniecznym do otrzymania zwrotu jest rejestracja roweru w ciągu 7 dni od jego nabycia na naszej stronie www.tabou.pl/cashback/. Można to zrobić dosłownie w kilka minut za pomocą prostego formularza. Promocja TABOU CASHBACK potrwa do 30 maja 2023 roku lub do wyczerpania zapasów.

Pragniemy zwrócić uwagę, że zwrot 500 zł za rower TABOU jest obecnie jednym z najwyższych spotykanych na rynku rowerowym. Stając się posiadaczem stylowego roweru dobrej jakości w dużo niższej cenie, zaoszczędzone pieniądze możesz przeznaczyć na dodatkowe wyposażenie (np. na kask, oświetlenie czy sakwy) lub drugi rower (np. dla swojego dziecka).

Jak skorzystać z promocji na rowery TABOU CASHBACK

1. Kup dowolny nowy rower TABOU w naszym sklepie internetowym TABOU lub w wybranym sklepie stacjonarnym bądź internetowym naszego dilera. Pamiętaj o zabraniu paragonu lub faktury!

2. Maksymalnie w ciągu 7 dni po zakupie roweru wypełnij formularz rejestracyjny na naszej stronie, dołączając do niego skan lub fotografię dowodu zakupu oraz wpisując adres e-mail.

3. Odbierz e-mail z potwierdzeniem złożenia wniosku.

4. Oczekuj na zwrot gotówki w wysokości określonej w regulaminie.

Rowery w promocji TABOU CASHBACK

Wysokość zwrotu pieniędzy w promocji TABOU CASHBACK uzależniliśmy od rodzaju i kategorii zakupionego roweru. Poniżej krótka ściągawka przedstawiająca dokładne kwoty, na jakie możesz liczyć:

  • Zwrot w kwocie 50 zł – rowery dla dzieci (kolekcja 2022 i 2023),
  • Zwrot w kwocie 150 zł – rowery młodzieżowe oraz BMX i dirt (kolekcja 2022 i 2023),
  • Zwrot w kwocie 200 zł – rowery elektryczne oraz cross, trekking, MTB, miejskie i gravel (kolekcja 2022 i 2023),
  • Zwrot w kwocie 500 zł – rowery Venom 4.0 i Venom 4.0 W, Kinetic 4.0 i Kinetic 4.0 W oraz Queen 24 Nexus (wszystkie z kolekcji 2022).

TABOU nakręca!

Przez kilka lat obecności na polskim rynku marki TABOU nasze rowery zdobyły serca tysięcy fanów dwóch kółek – zarówno tych początkujących, jak i wytrawnych rowerzystów. Oferujemy szeroką gamę modeli dostępnych w wielu wariantach i specyfikacjach. Łącznie mówimy tu aż o dziesięciu kategoriach, które zadowolą dosłownie każdego. Oprócz dobrze wszystkim znanych modeli górskich, crossowych czy trekkingowych TABOU posiada także rowery elektryczne, szosówkę typu gravel czy wyczynowy model dirtowy. Każdy z tych rowerów jest dostępny w promocji TABOU CASHBACK, a duży wybór rozmiarów ram, średnicy kół czy osprzętu daje olbrzymie możliwości dopasowania do siebie idealnego modelu.