Unia Europejska
pl
de
en

Rowery BMX

Jeśli zwykła jazda rowerem już Ci nie wystarcza, lecz bardziej ciągnie Cię w stronę freestyle’u, dirtu, tricków na rampie w skateparku lub na schodach pod blokiem, do wszystkich tych beztroskich chwil, kiedy można z kumplami poczuć prawdziwą wolność i fun – dla Ciebie jest BMX TABOU Gravity.

  • - Przedni i tylny hamulec
  • - Mocna, wytrzymała rama stalowa
  • - Dwa kolory do wyboru
  • - Rotor w kierownicy

Rower BMX
Sortuj według

Rowery BMX TABOU 

Rowery BMX Gravity są doskonałym wyborem dla wszystkich początkujących freestyle’owców. BMX-y TABOU stanowią świetny wstęp do nauki pierwszych trików i podstawowych ewolucji na dwóch kółkach... a bardzo często na jednym z kół. Nie są to oczywiście poważne rowery wyczynowe, jednak ich konstrukcja, osprzęt czy koła są wystarczające do zgłębiania tajników jazdy po rampie, zmagania się z rozmaitymi przeszkodami czy po prostu do dobrej zabawy. BMX-y proponowane przez TABOU mają bardzo wytrzymałe koła i stalowe ramy w rozmiarze 10 cali. To niezwykle istotne elementy rowerach typu BMX podczas wykonywania rozmaitych akrobacji czy częstych uderzeń i upadków, które są nieodłącznym elementem tego sportu.

Rowery BMX TABOU Gravity – jak przystało na porządne BMX-y – są wyposażone w proporcjonalnie mniejsze koła o średnicy 20 cali. Taki rozmiar kół daje możliwość freestyle’owej jazdy już dla osób o wzroście 140 cm. Ponadto koła BMX-ów TABOU mają aluminiowe obręcze wraz z piastami, co daje im lekkość i wytrzymałość podczas trików. Zarówno wersja BMX-a Gravity 1.0, jak i Gravity 2.0 posiada koła ze specjalnymi oponami BMX 2.0, dzięki którym rower będzie miał lepszą przyczepność, a nauka freestyle’u będzie przebiegać znacznie płynniej.

Modele rowerów BMX

Rowery BMX w ofercie TABOU reprezentują dwa modele z linii Gravity. Mimo wielu podobieństw – takich jak choćby rozmiar kół czy specjalny profil ramy z nisko osadzonym siodłem – każdy z nich jest przeznaczony do trochę innego typu jazdy freestyle’owej. BMX TABOU Gravity 1.0 skręca raczej w stronę tak zwanego flatlandu, czyli trików na płaskich powierzchniach. Kierownica w tym rowerze posiada rotor, który sprawia, że przednie koło możemy swobodnie obracać o 360 stopni. Dodatkowo na osi tylnego koła zamontowano grube pegi służące do opierania na nich stóp podczas wykonywania trików. BMX Gravity 1.0 jest wyposażony w większą zębatkę 36T, wolnobieg 16T, a także hamulce Caliper zarówno na przednim, jak i tylnym kole, co sprawia, że świeży freestyler będzie czuł się na swoim rowerze bezpiecznie i bardziej komfortowo.

Drugi z BMX-ów TABOU Gravity 2.0 stworzono z myślą o skokach na rampie oraz raczej do dirt jumpingu i trików w powietrzu, czyli wszelkich freestyle’owych ewolucji, podczas których koła rzadziej dotykają podłoża. Tak przygotowany BMX nie posiada więc rotora i hamulca w przednim kole, a na osi tylnego koła brak pegów. Jednak różnice nie dotyczą tylko samych kół. BMX Gravity 2.0 jest wyposażony w siodło o innym profilu i kształcie, przeznaczone do nieco innego typu freestyle’u niż BMX Gravity 1.0. Aby freestyler na takim BMX-ie miał większą swobodę manewrów i napędzania kół, zastosowano mniejszą korbę z zębatką 25T oraz wolnobieg 9T. Oba BMX-y TABOU mają możliwość wyboru malowania ramy i kół.

Gdzie kupisz nasze rowery

Wszystkie typy rowerów TABOU z najnowszej kolekcji można kupić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Dzięki gęstej sieci punktów sprzedaży możemy dotrzeć do jak największej liczby zainteresowanych. Ponad sto sklepów rozmieszczonych w całej Polsce oferuje rowery objęte pełną gwarancją, a większość z nich posiada możliwość wysyłki produktu na adres kupującego. Wszelkie informacje na temat realizacji zamówień i dostępności rowerów TABOU są udzielane bezpośrednio przez wybrany sklep.

Poradnik rowerowy

Wszystkich fanów czterech kółek zachęcamy do pogłębiania swojej wiedzy na temat rowerów i związanych z nimi tematów. W naszym blogu znajdziecie wpisy z rozmaitymi ciekawostkami rowerowymi, praktyczne porady dla każdego rowerzysty, a także artykuły zawierające aktualne informacje o naszych najnowszych modelach i typach rowerów.

Więcej >

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych kontaktowych w celu nawiązania relacji biznesowej i przedstawienia oferty.
Zobacz adres
dealera

Strona przechowuje oraz uzyskuje dostęp do plików cookies w urządzeniu użytkownika. Zgoda lub brak zgody na wykorzystywanie plików cookies odbywa się za pomocą ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.