Unia Europejska
pl
de
en

Rowery CROSS

Jeśli stawiasz na uniwersalność, potrzebujesz wszechstronnego roweru zarówno do jazdy po asfalcie, jak i do spontanicznych ucieczek w leśne szlaki, dukty lub malownicze tereny zielone, a przy tym zależy Ci na wygodzie i lżejszej konstrukcji – wybierz crossowy model TABOU Flow.

  • – Komfortowa pozycja jazdy
  • – Duże koła
  • – Przedni amortyzator
  • – Stopka w standardzie
  • – Rama męska i damska
  • – Hamulce tarczowe lub typu V-brake

Rower CROSS
Sortuj według

Rowery crossowe

Rowery crossowe TABOU zapewniają przede wszystkim dużą wygodę jazdy wynikającą z zastosowania idealnej dla tego typu rowerów geometrii ramy. Modele TABOU Flow są przeznaczone zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Warto przy tym pamiętać, że rowery crossowe damskie różnią się nieco konstrukcją od rowerów crossowych typowo męskich. Chodzi tu o inną budowę ramy, a dokładniej o umiejscowienie górnej rury, która w przypadku crossów dla pań opada nieznacznie w stronę rury podsiodłowej. Dzięki temu rowerzystka ma większą swobodę wsiadania i zsiadania z roweru.

Rower rekreacyjno trekkingowy

Rowery crossowe TABOU Flow charakteryzują się ponadto dość dużymi kołami w rozmiarze 28 cali. Taka średnica kół wraz ze wzmocnionymi obręczami i ogumieniem znacznie cieńszym niż w przypadku rowerów górskich pozwala na pokonywanie różnego typu nawierzchni – od szosy po szuter. Rowery crossowe to w zasadzie połączenie terenowych rowerów MTB z typowo rekreacyjnymi rowerami trekkingowymi. Ich dodatkowym atutem jest lekka konstrukcja umożliwiająca szybszą jazdę i łatwość manewrowania.

Uniwersalny rower crossowy

Rowery crossowe są ukłonem w stronę tych wszystkich, którzy używają roweru do rozmaitego typu aktywności, nie ograniczając się na przykład tylko do jazdy po asfalcie lub terenie. Uniwersalność rowerów crossowych TABOU polega także na tym, że rama roweru jest przygotowana do ewentualnego wyposażenia go w bagażnik, sakwy, błotniki czy uchwyty na bidon, co daje możliwość wyruszenia w dalszą trasę. Specjalne miejsca pod montaż wspomnianych akcesoriów są tak rozlokowane, aby można było je swobodnie przytwierdzić do roweru. 

Rower TABOU Flow

TABOU Flow to linia rowerów crossowych w kilku seriach. Różnice polegają głównie na rodzaju zastosowanego osprzętu, co ma także swój wpływ na końcową cenę danego roweru. Mamy zatem z jednej strony dobrej jakości hamulce typu V-brake, a z drugiej – wysokiej klasy hamulce tarczowe, amortyzatory o skoku 50 lub 63 mm czy napęd o przełożeniach od 21 do 30. Rowery crossowe TABOU to przy tym świetny wybór cenowy. Jeśli poszukujemy dobrego, solidnego roweru poniżej dwóch tysięcy złotych, modele serii 1.0 i 2.0 doskonale spełnią swoje zadanie. Rowery z oznaczeniami 3.0 i 4.0 to wydatek przekraczający już dwa tysiące złotych, jednak mając na uwadze klasę zastosowanego osprzętu i jakość wykonania samego roweru, nadal możemy mówić o stosunkowo niewielkim koszcie.

Warto wiedzieć, że rowery crossowe TABOU Flow są dostępne w kilku wariantach kolorystycznych. Dzięki tak szerokiej różnorodności stylistycznej każdy zainteresowany na pewno znajdzie dla siebie idealnego crossa.

Gdzie kupisz nasze rowery

Wszystkie typy rowerów TABOU z najnowszej kolekcji można kupić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Dzięki gęstej sieci punktów sprzedaży możemy dotrzeć do jak największej liczby zainteresowanych. Ponad sto sklepów rozmieszczonych w całej Polsce oferuje rowery objęte pełną gwarancją, a większość z nich posiada możliwość wysyłki produktu na adres kupującego. Wszelkie informacje na temat realizacji zamówień i dostępności rowerów TABOU są udzielane bezpośrednio przez wybrany sklep.

Poradnik rowerowy

Wszystkich fanów czterech kółek zachęcamy do pogłębiania swojej wiedzy na temat rowerów i związanych z nimi tematów. W naszym blogu znajdziecie wpisy z rozmaitymi ciekawostkami rowerowymi, praktyczne porady dla każdego rowerzysty, a także artykuły zawierające aktualne informacje o naszych najnowszych modelach i typach rowerów.

Więcej >

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych kontaktowych w celu nawiązania relacji biznesowej i przedstawienia oferty.
Zobacz adres
dealera

Strona przechowuje oraz uzyskuje dostęp do plików cookies w urządzeniu użytkownika. Zgoda lub brak zgody na wykorzystywanie plików cookies odbywa się za pomocą ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.