Unia Europejska
pl
de
en

Rowery miejskie

Jeśli Twoim żywiołem jest miasto, lubisz delektować się spokojną jazdą po skąpanych w porannym słońcu bulwarach, odpręża Cię niespieszne przemierzanie wąskich uliczek lub malowniczo wijących się ścieżek rowerowych – specjalnie z myślą o Tobie stworzono rowery miejskie TABOU Kayla i Retro.

  • - Wygodna rama typu „damka”
  • - Szeroka kierownica i siodło
  • – Standardowy osprzęt podróżny
  • – Duże koła
  • – Hamulce typu V-brake

Rower Rowery miejskie
Sortuj według

Rower do miasta 

Stylowe rowery miejskie TABOU możemy podzielić na dwie grupy: rowery typowo damskie Kayla 7SPD i Kayla 3SPD Nexus oraz uniwersalny model Retro dla panów i pań. Wszystkie z nich wyglądają bardzo elegancko i dostojnie, a komfort jazdy w pozycji wyprostowanej zapewniają ergonomicznie opracowane ramy, bardzo wygodne siodełka i idealnie wyprofilowane kierownice.

Miejska damka

Rowery miejskie TABOU Kayla 7SPD i Kayla 3SPD Nexus to klasyczne damki, które różnią się od siebie kilkoma zasadniczymi elementami wyposażenia. Przede wszystkim rower Kayla 7SPD ma nieco inny typ napędu niż Kayla 3SPD Nexus – jest to standardowa przerzutka tylna z siedmioma przełożeniami. Z kolei wyższy model posiada trzystopniową przerzutkę Shimano Nexus 3, która jest integralną częścią tylnej piasty. Na tym jednak nie koniec różnic. Rower miejski Kayla 3SPD Nexus jest dodatkowo wyposażony w tylny hamulec typu torpedo, który umożliwia hamowanie przez cofnięcie pedałów, natomiast rower Kayla 7SPD ma dobrze znane hamulce typu V-brake. Oba rowery posiadają ponadto przedni amortyzator o skoku 50 mm, który jest nieocenionym dodatkiem podczas pokonywania wszelkich miejskich nierówności i krawężników.

Zarówno rower miejski TABOU Kayla 7SPD, jak i rower Kayla 3SPD Nexus jest dostępny z hydroformowaną ramą w rozmiarze 17 lub 19 cali, a także z kołami 28 cali. W wyposażeniu standardowym wspomnianych rowerów znajdziemy także elementy bardzo przydatne w rekreacyjnej jeździe miejskiej. Należą do nich między innymi szerokie stalowe błotniki, stopka czy bagażnik rowerowy ze specjalnymi naciągami. Co ważne, każdy z opisywanych rowerów można zamówić w jednym z dwóch kolorów do wyboru.

Rower retro

Ostatnim rowerem miejskim w ofercie TABOU jest model Retro. Jego konstrukcja jest nieco inna niż w przypadku poprzednich rowerów z linii Kayla. Widać to już na pierwszy rzut oka, a chodzi o elegancki kształt ramy i przebieg jej górnej rury. Rower miejski TABOU Retro jest dostępny w dwóch rozmiarach: z ramą aluminiową 17 cali i kołami 26 cali oraz z ramą 19 cali i kołami 28 cali. Jego miejski charakter podkreśla ponadto tylna trzystopniowa przerzutka w piaście, hamulec tylny z torpedo oraz dynamo z przodu. Jak przystało na prawdziwy rower miejski, także TABOU Retro ma typowo miejskie dodatki: szerokie błotniki, podpórkę, bagażnik z naciągami oraz duża stylowa lampa przednia, której obudowa pokryta jest przyciągającym spojrzenia chromem.

Gdzie kupisz nasze rowery

Wszystkie typy rowerów TABOU z najnowszej kolekcji można kupić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Dzięki gęstej sieci punktów sprzedaży możemy dotrzeć do jak największej liczby zainteresowanych. Ponad sto sklepów rozmieszczonych w całej Polsce oferuje rowery objęte pełną gwarancją, a większość z nich posiada możliwość wysyłki produktu na adres kupującego. Wszelkie informacje na temat realizacji zamówień i dostępności rowerów TABOU są udzielane bezpośrednio przez wybrany sklep.

Poradnik rowerowy

Wszystkich fanów czterech kółek zachęcamy do pogłębiania swojej wiedzy na temat rowerów i związanych z nimi tematów. W naszym blogu znajdziecie wpisy z rozmaitymi ciekawostkami rowerowymi, praktyczne porady dla każdego rowerzysty, a także artykuły zawierające aktualne informacje o naszych najnowszych modelach i typach rowerów.

Więcej >

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych kontaktowych w celu nawiązania relacji biznesowej i przedstawienia oferty.
Zobacz adres
dealera

Strona przechowuje oraz uzyskuje dostęp do plików cookies w urządzeniu użytkownika. Zgoda lub brak zgody na wykorzystywanie plików cookies odbywa się za pomocą ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.