Unia Europejska
pl
de
en

Rowery trekkingowe

Jeśli marzysz o połączeniu najlepszych cech roweru górskiego z szosowym, interesują Cię dłuższe wycieczki po drogach i bezdrożach czy wręcz wielokilometrowe podróże życia, a przy tym chcesz mieć codzienny środek lokomocji gładko sunący po ścieżce rowerowej – zdecyduj się na model trekkingowy TABOU Kinetic.

  • – Jazda w pozycji wyprostowanej
  • – Szersze siodło
  • – Opony z uniwersalnym bieżnikiem
  • – Przedni amortyzator
  • – Błotniki, stopka i bagażnik w standardzie

Rower TREKKING
Sortuj według

Rower trekkingowy

Rowery trekkingowe TABOU Kinetic są doskonałym przykładem na to, jak powinien wyglądać dobry i funkcjonalny rower w tej kategorii. Przede wszystkim rama trekka TABOU Kinetic jest skonstruowana w taki sposób, że rowerzysta siedzi w wygodnej pozycji wyprostowanej. Jest to niezwykle istotne zwłaszcza podczas dłuższych wypraw, kiedy nasz kręgosłup nie odczuwa tak dotkliwie przejechanych kilometrów. Dodatkową wygodę zapewnia szerokie siodło z amortyzacją oraz optymalnie wyprofilowana kierownica z możliwością regulacji kąta nachylenia. Ponadto przedni amortyzator z blokadą daje ulgę rękom, zwłaszcza podczas całodniowych podróży.

Rama rowerowa dla niej i dla niego

Wszystkie rowery trekkingowe TABOU Kinetic posiadają wersje z ramą męską i damską. Różnica jest widoczna już na pierwszy rzut oka. Górna rura w rowerze męskim biegnie w linii prostej i łączy się z rurą podsiodłową w najwyższym jej punkcie, natomiast w rowerze damskim rura ta jest wygięta i na dłuższym odcinku biegnie równolegle i blisko rury dolnej. Ułatwia to wsiadanie i zsiadanie z roweru, a w nagłych sytuacjach pomaga szybko zeskoczyć na obie nogi. Rowery trekkingowe męskie TABOU Kinetic są dostępne z ramami w rozmiarach 19, 21 i 23 cale, natomiast trekkingi damskie – 17, 19 i 21 cali.

Bardzo duży wpływ na wygodę jazdy rowerem trekkingowym mają także koła. Po pierwsze, ich duża średnica 28 cali pozwala na dość szybkie przemieszczanie się. Po drugie, opony roweru trekkingowego są tak zbudowane, żeby umożliwić uniwersalną jazdę zarówno po asfalcie, jak i po drogach nieutwardzonych. Ogumienie dla tego typu roweru posiada specjalny bieżnik, który jest gładki w środkowej części, a po bokach ma charakterystyczne wypustki ułatwiające poruszanie się po miękkim podłożu.

Turystyczny rower trekkingowy

Typowy rower trekkingowy jest wyposażony w dodatkowy osprzęt turystyczny poprawiający wygodę podczas każdej wycieczki. Tak też jest w przypadku rowerów trekkingowych TABOU Kinetic. W standardzie posiadają szerokie błotniki chroniące przez gorszą pogodą i błotem, bagażnik z opaską i uchwytami do montażu sakw czy solidną podpórkę nieocenioną podczas postoju. Rowery trekkingowe TABOU Kinetic są także wyposażone w komfortowe dynamo w piaście przedniego koła. Dzięki takiej konstrukcji koło nie stawia wielkiego oporu toczenia, a rower jest dobrze widoczny w każdych warunkach.

Gdzie kupisz nasze rowery

Wszystkie typy rowerów TABOU z najnowszej kolekcji można kupić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Dzięki gęstej sieci punktów sprzedaży możemy dotrzeć do jak największej liczby zainteresowanych. Ponad sto sklepów rozmieszczonych w całej Polsce oferuje rowery objęte pełną gwarancją, a większość z nich posiada możliwość wysyłki produktu na adres kupującego. Wszelkie informacje na temat realizacji zamówień i dostępności rowerów TABOU są udzielane bezpośrednio przez wybrany sklep.

Poradnik rowerowy

Wszystkich fanów czterech kółek zachęcamy do pogłębiania swojej wiedzy na temat rowerów i związanych z nimi tematów. W naszym blogu znajdziecie wpisy z rozmaitymi ciekawostkami rowerowymi, praktyczne porady dla każdego rowerzysty, a także artykuły zawierające aktualne informacje o naszych najnowszych modelach i typach rowerów.

Więcej >

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych kontaktowych w celu nawiązania relacji biznesowej i przedstawienia oferty.
Zobacz adres
dealera

Strona przechowuje oraz uzyskuje dostęp do plików cookies w urządzeniu użytkownika. Zgoda lub brak zgody na wykorzystywanie plików cookies odbywa się za pomocą ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.