Unia Europejska
pl
de
en

Rowery MTB

Jeśli masz zajawkę na jazdę w bardziej wymagającym terenie, chcesz zmierzyć się czasem z górskimi ścieżkami, wdrapać się na pobliski szczyt i zobaczyć z niego piękną panoramę lub po prostu depnąć przed siebie i nie martwić się, że zaskoczy Cię jakiś trudniejszy odcinek trasy – sięgnij po „górala” TABOU Blade lub TABOU Wizz .

  • – Solidna konstrukcja ramy
  • – Grube opony i wzmocnione obręcze kół
  • – Przedni amortyzator
  • – Rama męska i damska
  • – Hamulce tarczowe lub typu V-brake

Rower MTB
Sortuj według

Rowery górskie / MTB 

Rowery górskie TABOU Blade i Wizz charakteryzują się solidną konstrukcją specjalnie wzmocnionej aluminiowej ramy. Dzięki technologii hydroformowania jest ona zdecydowanie odporniejsza na przeciążenia, a cały rower sztywniejszy, co ma niebagatelne znaczenie na górskich ścieżkach. Rowery męskie z serii Blade są dostępne w rozmiarach 14, 16, 18, 20, 22 lub 24 cale, natomiast rowery damskie Wizz z obniżoną i wyprofilowaną rurą górną – 14, 16,18 i 20 cali.

Wyposażenie roweru MTB

Rowery MTB TABOU wyposażono ponadto w koła 27,5 lub 29 cali z mocnymi obręczami dwukomorowymi i grubymi oponami z głębokim bieżnikiem. Pomaga to w jeździe z dala od głównych szlaków, czyli wszędzie, gdzie mierzymy się z piachem, błotem i kamieniami. Dobrze wiedzieć, że tego typu ogumienie ma nieco większy opór toczenia, dlatego nie ma co liczyć na bardzo szybką jazdę po asfalcie. Głównym zadaniem kół w typowo górskich rowerach jest bowiem utrzymanie roweru na grząskiej lub nierównej nawierzchni.

Przedni amortyzator to podstawa prawdziwej jazdy terenowej. W przypadku rowerów górskich TABOU odznacza się on parametrami wystarczającymi do pokonywania bardziej wymagających odcinków. Skok 100 mm zapewnia odpowiednią ochronę nadgarstków i komfort przedzierania się przez wyjątkowo nieprzyjazne wertepy.

Górale od TABOU

Rowery MTB TABOU to „górale”, które poradzą sobie w każdym terenie także za sprawą dobrej klasy osprzętu. Hamulce tarczowe Shimano dają komfort i bezpieczeństwo jazdy nawet w ekstremalnych warunkach. Przerzutki zastosowane w rowerach górskich TABOU ułatwią precyzyjne dostosowanie przełożeń w zależności od nawierzchni czy nachylenia terenu. Rowery męskie Blade oferują przełożenia w kombinacjach 3x8, 2x9, 3x9 czy 2x10, natomiast rowery damskie Wizz – 3x8, 2x9 i 3x9.

I jeszcze kilka słów o stylistyce. Rowery MTB TABOU są dostępne w rozmaitych kolorach, dzięki czemu każdy może wybrać coś dla siebie. Ciekawe połączenia kolorystyczne, stonowane zdobnictwo i nowoczesna linia rowerów górskich TABOU to znaki szczególne marki.

Gdzie kupisz nasze rowery

Wszystkie typy rowerów TABOU z najnowszej kolekcji można kupić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Dzięki gęstej sieci punktów sprzedaży możemy dotrzeć do jak największej liczby zainteresowanych. Ponad sto sklepów rozmieszczonych w całej Polsce oferuje rowery objęte pełną gwarancją, a większość z nich posiada możliwość wysyłki produktu na adres kupującego. Wszelkie informacje na temat realizacji zamówień i dostępności rowerów TABOU są udzielane bezpośrednio przez wybrany sklep.

Poradnik rowerowy

Wszystkich fanów czterech kółek zachęcamy do pogłębiania swojej wiedzy na temat rowerów i związanych z nimi tematów. W naszym blogu znajdziecie wpisy z rozmaitymi ciekawostkami rowerowymi, praktyczne porady dla każdego rowerzysty, a także artykuły zawierające aktualne informacje o naszych najnowszych modelach i typach rowerów.

Więcej >

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych kontaktowych w celu nawiązania relacji biznesowej i przedstawienia oferty.
Zobacz adres
dealera

Strona przechowuje oraz uzyskuje dostęp do plików cookies w urządzeniu użytkownika. Zgoda lub brak zgody na wykorzystywanie plików cookies odbywa się za pomocą ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.