Unia Europejska

Blog

Co to jest rower gravelowy – dla kogo i jak się na nim jeździ?

Data opublikowania 01-10-2021

Gravel to rower szosowy z terenowym zacięciem. Sprzęt, na którym śmiało możesz zjechać z szosy na nieutwardzone ścieżki i utrzymać swoje ulubione tempo.

Więcej >

Rower czy hulajnoga, co lepiej wybrać do poruszania się po mieście?

Data opublikowania 03-09-2021

Mieszkańcy zakorkowanych miast już dawno dostrzegli zalety transportu napędzanego siłą własnych mięśni. W ostatnim czasie stanęli przed wyborem: rower czy hulajnoga? Porównaliśmy je, aby pomóc Wam podjąć decyzję.

Więcej >

Kradzież roweru - co robić, gdzie zgłaszać, jak jej uniknąć?

Data opublikowania 22-07-2021

Statystycznie co 7 minut w Polsce ginie jeden rower. Złodzieje najchętniej sięgają nie po konkretną markę, ale po pojazdy… słabo zabezpieczone. Sprawdź, jak ochronić się przed kradzieżą roweru i co zrobić, gdy już od niej dojdzie.

Więcej >

6 rzeczy w rowerze MTB, na które trzeba zwrócić uwagę przy jego kupnie.

Data opublikowania 28-05-2021

W grupie rowerów MTB do wyboru masz modele rekreacyjne i dla miłośników górskiego ścigania. W tej kategorii znajdziesz rowery z bardzo zróżnicowanym wyposażeniem. Podpowiemy Ci, jakie cechy roweru MTB są najważniejsze.

Więcej >

Obowiązkowe oświetlenie roweru i akcesoria, które poprawią Twoje bezpieczeństwo.

Data opublikowania 15-02-2021

Oświetlenie roweru jest obowiązkowe i niezbędne do jazdy po zmroku i przy kiepskiej widoczności. Sprawdź, jak prawidłowo oświetlić rower, aby jeździć bezpiecznie i nie zapłacić mandatu.

Więcej >

Czy można jeździć na rowerze w ciąży?

Data opublikowania 04-01-2021

Przyszłe mamy nie powinny rezygnować z aktywności fizycznej. Jednak jazda na rowerze w ciąży jest w Polsce tematem kontrowersyjnym. Jeździć czy nie? A jeśli jeździć to, jak zadbać o bezpieczeństwo swoje i dziecka?

Więcej >

Prezent dla rowerzysty - najciekawsze propozycje pod choinkę

Data opublikowania 17-12-2020

Święta to doskonała okazja, aby obdarować bliskich wymarzonymi gadżetami. Z prezentem dla rowerzysty można naprawdę zaszaleć. Do wyboru mamy niezliczoną ilość akcesoriów i dodatków, które z pewnością ucieszą każdego miłośnika jazdy na rowerze.

Więcej >

8 powodów dla których rower jest lepszy od samochodu

Data opublikowania 04-12-2020

Jazda na rowerze to same korzyści. Dojedziesz do pracy bez stania w korkach, a jednocześnie trenujesz na świeżym powietrzu. Sprawdź jak pedałowanie wzmacnia zdrowie i dlaczego warto zamienić samochód na rower.

Więcej >

Gdzie kupisz nasze rowery

Wszystkie typy rowerów TABOU z najnowszej kolekcji można kupić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Dzięki gęstej sieci punktów sprzedaży możemy dotrzeć do jak największej liczby zainteresowanych. Ponad sto sklepów rozmieszczonych w całej Polsce oferuje rowery objęte pełną gwarancją, a większość z nich posiada możliwość wysyłki produktu na adres kupującego. Wszelkie informacje na temat realizacji zamówień i dostępności rowerów TABOU są udzielane bezpośrednio przez wybrany sklep.

Poradnik rowerowy

Wszystkich fanów czterech kółek zachęcamy do pogłębiania swojej wiedzy na temat rowerów i związanych z nimi tematów. W naszym blogu znajdziecie wpisy z rozmaitymi ciekawostkami rowerowymi, praktyczne porady dla każdego rowerzysty, a także artykuły zawierające aktualne informacje o naszych najnowszych modelach i typach rowerów.

Więcej >

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych kontaktowych w celu nawiązania relacji biznesowej i przedstawienia oferty.
Zobacz adres
dealera

Strona przechowuje oraz uzyskuje dostęp do plików cookies w urządzeniu użytkownika. Zgoda lub brak zgody na wykorzystywanie plików cookies odbywa się za pomocą ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.