PL / ENG

Blog

Jaki rower kupić?

Dobry rower to taki, na którym po prostu nam się wygodnie jeździ. Dlatego zanim podejmiemy ostateczną decyzję o zakupie, najpierw warto się zastanowić, gdzie i jak często będziemy go używać.

Więcej >

Co daje jazda na rowerze?

Jazda na rowerze to przede wszystkim ogromna przyjemność. Ale dzięki tej aktywności dbasz także o swoje zdrowie, wzmacniasz mięśnie, zrzucasz wagę, a nawet oszczędzasz czas i pieniądze. Same plusy.

Więcej >

Jak dbać o rower zimą?

Zima to czas, w którym z roweru korzystamy zdecydowanie rzadziej albo wcale. Dlatego warto pomyśleć o jego prawidłowej konserwacji i odpowiednim przechowywaniu, żeby na wiosnę nie było przykrych niespodzianek.

Więcej >

Jaki rower dla dziecka wybrać i kupić?

Rozglądasz się za pierwszym rowerkiem dla dziecka? A może planujesz zakup kolejnego, większego? Na co musisz zwrócić uwagę, by później nie żałować i by dziecko było zadowolone z Twojego wyboru?

Więcej >

Jaki rower na komunię wybrać i kupić?

Rower to tradycyjny prezent na komunię dla dziewczynki lub chłopca. Na ogół nie jest to pierwszy rower w życiu dziecka, ale pierwszy, który zostanie z nim na dłużej, dlatego warto wybrać go szczególnie starannie.

Więcej >

Jaki rower do miasta wybrać i kupić?

Czy rower miejski naprawdę wygrywa bezkonkurencyjnie w kategorii rowerów do jazdy po mieście? Czy lepszy może będzie górski, crossowy lub trekkingowy? Sprawdź porady od marki Tabou i dowiedz się, na co zwracać uwagę, aby wybrać najlepszy rower do jazdy po mieście.

Więcej >

Obowiązkowe wyposażenie roweru

Rowerzysto, czy wiesz, jakie jest obowiązkowe wyposażenie roweru? Czy znasz najaktualniejsze przepisy? Oto porady, które pomogą ci przestrzegać prawa i zapewnić sobie maksymalne bezpieczeństwo na drodze.

Więcej >

Jaki rower MTB kupić do 2000 zł?

Jak kupić najlepszy rower MTB (górski) w cenie do 2000 zł i zrobić to tak, aby zyskać pewność, że posłuży naprawdę długo? Sprawdź porady na ten temat.

Więcej >

Jaki rower crossowy do 2000 zł wybrać?

Rower to nie byle co, to pojazd, który powinien służyć latami i nie rozpaść się przy pierwszej dłuższej jeździe. Nie musi to jednak oznaczać konieczności wydania majątku.

Więcej >

Jak dobrać rower do wzrostu?

Kupując rower, należy brać pod uwagę nie tylko to, w jakim terenie będziemy z niego korzystać. Równie istotne jest dopasowanie tego pojazdu do wzrostu użytkownika. Jak prawidłowo dobrać rozmiar ramy?

Więcej >

Jak schudnąć, jeżdżąc na rowerze?

Polacy uwielbiają jeździć na rowerach i, jak wynika z badania MultiSport Index 2019, wybieramy je nawet częściej niż bieganie. Bardzo dobrze, bo to wielka korzyść dla naszego organizmu.

Więcej >

Kupujemy rower trekkingowy do 2000 zł?

Rower trekkingowy to jeden z najczęściej wybieranych typów spośród szerokiej oferty jednośladów. Jego atrakcyjność w postaci dobrej ceny, możliwości przyjęcia wygodnej pozycji do jazdy i bogatych akcesoriów docenia wiele osób

Więcej >

Jakie ciśnienie w oponach rowerowych?

To, ile przyjemności da ci jazda rowerem, zależy od wielu czynników. Jednym z najważniejszych jest utrzymanie prawidłowego ciśnienia w oponach. Na ten parametr warto jednak zwrócić uwagę nie tylko ze względu na komfort.

Więcej >

Jak nauczyć dziecko jeździć na rowerze?

Dobrze dobrany rowerek i cierpliwy rodzic to połowa sukcesu przy nauce jazdy na rowerze. Druga połowa to zastosowanie sprawdzonej metody.

Więcej >

Skontaktuj się z nami

Adam Ginalski / Tel: 602 439 668

Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych kontaktowych w celu nawiązania relacji biznesowej i przedstawienia oferty.
Zobacz adres
dealera

Strona przechowuje oraz uzyskuje dostęp do plików cookies w urządzeniu użytkownika. Zgoda lub brak zgody na wykorzystywanie plików cookies odbywa się za pomocą ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.