PL / ENG

Blog

Jaki rower kupić?

Dobry rower to taki, na którym po prostu nam się wygodnie jeździ. Dlatego zanim podejmiemy ostateczną decyzję o zakupie, najpierw warto się zastanowić, gdzie i jak często będziemy go używać.

Więcej >

Co daje jazda na rowerze?

Jazda na rowerze to przede wszystkim ogromna przyjemność. Ale dzięki tej aktywności dbasz także o swoje zdrowie, wzmacniasz mięśnie, zrzucasz wagę, a nawet oszczędzasz czas i pieniądze. Same plusy.

Więcej >

Jak dbać o rower zimą?

Zima to czas, w którym z roweru korzystamy zdecydowanie rzadziej albo wcale. Dlatego warto pomyśleć o jego prawidłowej konserwacji i odpowiednim przechowywaniu, żeby na wiosnę nie było przykrych niespodzianek.

Więcej >

Jaki rower dla dziecka wybrać i kupić?

Rozglądasz się za pierwszym rowerkiem dla dziecka? A może planujesz zakup kolejnego, większego? Na co musisz zwrócić uwagę, by później nie żałować i by dziecko było zadowolone z Twojego wyboru?

Więcej >

Skontaktuj się z nami

Adam Ginalski / Tel: 602 439 668

Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych kontaktowych w celu nawiązania relacji biznesowej i przedstawienia oferty.

Strona przechowuje oraz uzyskuje dostęp do plików cookies w urządzeniu użytkownika. Zgoda lub brak zgody na wykorzystywanie plików cookies odbywa się za pomocą ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.