Blog Znajdź nas Kontakt
fanpage Facebook profil Instagram

Blog

Rowerem do szkoły - jaki rower wybrać dla ucznia?

Data opublikowania 21-09-2020

Rower to bardzo dobra alternatywa dla komunikacji miejskiej. Zamiast autobusem, dziecko może samodzielnie dojechać do szkoły na rowerze. Wystarczy wybrać niezawodny sprzęt z odpowiednim wyposażeniem.

Więcej >

Jak wybrać rower MTB?

Data opublikowania 18-08-2020

Rower MTB to określenie bardzo szerokiej grupy sprzętowej. Tak naprawdę zanim wybierzesz rower - musisz zdecydować, jaką dyscyplinę kolarstwa górskiego chcesz uprawiać i w jakim terenie chcesz jeździć.

Więcej >

Najlepsze polskie miasta do jazdy na rowerze

Data opublikowania 17-08-2020

Zwiedzanie miasta na rowerze to świetny pomysł na spędzenie aktywnego weekendu. Miejskie trasy rowerowe wiodą przez najpiękniejsze zakątki, pozwalają poznać historię i najważniejsze zabytki.

Więcej >

Jak wyregulować przerzutki w rowerze?

Data opublikowania 12-08-2020

Wielu rowerzystów uważa, że regulacja przerzutek w rowerze jest skomplikowana. Nie jest to jednak tak trudne, jak się mogłoby wydawać. Wystarczą podstawowe narzędzia i chwila wolnego czasu, aby tę prostą czynność serwisową wykonać samodzielnie.

Więcej >

Jak jeździć rowerem MTB po górach?

Data opublikowania 12-08-2020

Jazda na rowerze górskim po malowniczych trasach to ekscytujący sport. Do pierwszej wyprawy w góry na rowerze musisz się dobrze przygotować. Potrzebne będą: niezawodny rower górski, dobra kondycja i odrobina wiedzy o technice jazdy - to wystarczy, aby rozpocząć przygodę z MTB.

Więcej >

Jak się przygotować do długiej trasy rowerowej

Data opublikowania 17-06-2020

Wypad na rowery w dłuższą trasę to świetny pomysł na spędzenie weekendu. Jak przygotować sprzęt i co zabrać ze sobą, aby wyjazd był niezapomnianą przygodą?

Więcej >

Rowery do miasta, czyli właściwie jakie?

Data opublikowania 17-06-2020

Jaki rower wybrać do jazdy po mieście? Wygodny miejski czy uniwersalny rower crossowy, góral a może kolarzówka? Dowiedz się jak dopasować rower do swoich potrzeb i cieszyć się przyjemnością z jazdy.

Więcej >

Wybieramy rower na dzień dziecka

Data opublikowania 02-06-2020

Zbliża się Dzień Dziecka - wszyscy wiemy, że najlepszym prezentem z tej okazji będzie pierwszy rower. Dlatego w TABOU przygotowaliśmy przegląd rowerów dziecięcych - od biegówek dla maluszków po rowery MTB dla nastoletnich riderów.

Więcej >

Gdzie kupisz nasze rowery

Wszystkie typy rowerów TABOU z najnowszej kolekcji można kupić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Dzięki gęstej sieci punktów sprzedaży możemy dotrzeć do jak największej liczby zainteresowanych. Ponad sto sklepów rozmieszczonych w całej Polsce oferuje rowery objęte pełną gwarancją, a większość z nich posiada możliwość wysyłki produktu na adres kupującego. Wszelkie informacje na temat realizacji zamówień i dostępności rowerów TABOU są udzielane bezpośrednio przez wybrany sklep.

Poradnik rowerowy

Wszystkich fanów czterech kółek zachęcamy do pogłębiania swojej wiedzy na temat rowerów i związanych z nimi tematów. W naszym blogu znajdziecie wpisy z rozmaitymi ciekawostkami rowerowymi, praktyczne porady dla każdego rowerzysty, a także artykuły zawierające aktualne informacje o naszych najnowszych modelach i typach rowerów.

Więcej >

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Adam Ginalski / Tel: 602 439 668

Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych kontaktowych w celu nawiązania relacji biznesowej i przedstawienia oferty.
Zobacz adres
dealera

Strona przechowuje oraz uzyskuje dostęp do plików cookies w urządzeniu użytkownika. Zgoda lub brak zgody na wykorzystywanie plików cookies odbywa się za pomocą ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.