Unia Europejska
pl
de
en

Blog

Jazda na rowerze zimą? Da się nawet z dziećmi - obalamy mity.

Data opublikowania 24-01-2022

Wydaje Ci się, że rodzinna wycieczka rowerowa nie jest najlepszym pomysłem na ferie zimowe? Wyprowadzimy Cię z błędu. Sprawdź, jakie korzyści dla młodego organizmu płyną dzięki jeździe na rowerze zimą.

Więcej >

Jak pandemia wpłynęła na zwiększenie ruchu rowerowego w Polsce?

Data opublikowania 16-12-2021

Jeżeli możemy w ogóle mówić o pozytywnych skutkach pandemii Covid-19, to z pewnością przyczyniła się do tego, że bardziej dbamy o zdrowie. Zamiast wygody, wolimy aktywność fizyczną, dlatego chętnie przesiadamy się na rowery. Jazda na rowerze wzmacnia organizm i hartuje go. Doceniamy to nie tylko w obliczu zagrożenia, jakim jest koronawirus. Polacy zawsze chętnie jeździli na rowerach, sytuacja epidemiczna tylko utwierdziła ich w przekonaniu, że to bezpieczny i zdrowy środek transportu.

Więcej >

Hamulce v-brake czy tarczowe, który system hamowania jest lepszy?

Data opublikowania 25-11-2021

Niezawodne hamulce to podstawowe wyposażenie każdego roweru. Najpopularniejsze są dwa systemy — hamulce tarczowe i szczękowe. Podpowiadamy, który z nich będzie odpowiedni do Twojego roweru i stylu jazdy.

Więcej >

Co to jest rower gravelowy – dla kogo i jak się na nim jeździ?

Data opublikowania 01-10-2021

Gravel to rower szosowy z terenowym zacięciem. Sprzęt, na którym śmiało możesz zjechać z szosy na nieutwardzone ścieżki i utrzymać swoje ulubione tempo.

Więcej >

Rower czy hulajnoga, co lepiej wybrać do poruszania się po mieście?

Data opublikowania 03-09-2021

Mieszkańcy zakorkowanych miast już dawno dostrzegli zalety transportu napędzanego siłą własnych mięśni. W ostatnim czasie stanęli przed wyborem: rower czy hulajnoga? Porównaliśmy je, aby pomóc Wam podjąć decyzję.

Więcej >

Kradzież roweru - co robić, gdzie zgłaszać, jak jej uniknąć?

Data opublikowania 20-07-2021

Statystycznie co 7 minut w Polsce ginie jeden rower. Złodzieje najchętniej sięgają nie po konkretną markę, ale po pojazdy… słabo zabezpieczone. Sprawdź, jak ochronić się przed kradzieżą roweru i co zrobić, gdy już od niej dojdzie.

Więcej >

6 rzeczy w rowerze MTB, na które trzeba zwrócić uwagę przy jego kupnie.

Data opublikowania 27-05-2021

W grupie rowerów MTB do wyboru masz modele rekreacyjne i dla miłośników górskiego ścigania. W tej kategorii znajdziesz rowery z bardzo zróżnicowanym wyposażeniem. Podpowiemy Ci, jakie cechy roweru MTB są najważniejsze.

Więcej >

Obowiązkowe oświetlenie roweru i akcesoria, które poprawią Twoje bezpieczeństwo.

Data opublikowania 30-11-2016

Oświetlenie roweru jest obowiązkowe i niezbędne do jazdy po zmroku i przy kiepskiej widoczności. Sprawdź, jak prawidłowo oświetlić rower, aby jeździć bezpiecznie i nie zapłacić mandatu.

Więcej >

Gdzie kupisz nasze rowery

Wszystkie typy rowerów TABOU z najnowszej kolekcji można kupić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Dzięki gęstej sieci punktów sprzedaży możemy dotrzeć do jak największej liczby zainteresowanych. Ponad sto sklepów rozmieszczonych w całej Polsce oferuje rowery objęte pełną gwarancją, a większość z nich posiada możliwość wysyłki produktu na adres kupującego. Wszelkie informacje na temat realizacji zamówień i dostępności rowerów TABOU są udzielane bezpośrednio przez wybrany sklep.

Poradnik rowerowy

Wszystkich fanów czterech kółek zachęcamy do pogłębiania swojej wiedzy na temat rowerów i związanych z nimi tematów. W naszym blogu znajdziecie wpisy z rozmaitymi ciekawostkami rowerowymi, praktyczne porady dla każdego rowerzysty, a także artykuły zawierające aktualne informacje o naszych najnowszych modelach i typach rowerów.

Więcej >

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych kontaktowych w celu nawiązania relacji biznesowej i przedstawienia oferty.
Zobacz adres
dealera

Strona przechowuje oraz uzyskuje dostęp do plików cookies w urządzeniu użytkownika. Zgoda lub brak zgody na wykorzystywanie plików cookies odbywa się za pomocą ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.