Unia Europejska

Blog

Obowiązkowe oświetlenie roweru i akcesoria, które poprawią Twoje bezpieczeństwo.

Data opublikowania 15-02-2021

Oświetlenie roweru jest obowiązkowe i niezbędne do jazdy po zmroku i przy kiepskiej widoczności. Sprawdź, jak prawidłowo oświetlić rower, aby jeździć bezpiecznie i nie zapłacić mandatu.

Więcej >

Czy można jeździć na rowerze w ciąży?

Data opublikowania 04-01-2021

Przyszłe mamy nie powinny rezygnować z aktywności fizycznej. Jednak jazda na rowerze w ciąży jest w Polsce tematem kontrowersyjnym. Jeździć czy nie? A jeśli jeździć to, jak zadbać o bezpieczeństwo swoje i dziecka?

Więcej >

Prezent dla rowerzysty - najciekawsze propozycje pod choinkę

Data opublikowania 17-12-2020

Święta to doskonała okazja, aby obdarować bliskich wymarzonymi gadżetami. Z prezentem dla rowerzysty można naprawdę zaszaleć. Do wyboru mamy niezliczoną ilość akcesoriów i dodatków, które z pewnością ucieszą każdego miłośnika jazdy na rowerze.

Więcej >

8 powodów dla których rower jest lepszy od samochodu

Data opublikowania 04-12-2020

Jazda na rowerze to same korzyści. Dojedziesz do pracy bez stania w korkach, a jednocześnie trenujesz na świeżym powietrzu. Sprawdź jak pedałowanie wzmacnia zdrowie i dlaczego warto zamienić samochód na rower.

Więcej >

Jazda rowerem w deszcz - jak się do tego przygotować?

Data opublikowania 04-12-2020

Jazda na rowerze bez względu na pogodę to sposób na zahartowanie organizmu i wspieranie odporności. Możesz jeździć w deszczu, ale musisz się do tego odpowiednio przygotować. Jakie ubranie włożyć na siebie i w co wyposażyć rower? Jak bezpiecznie jeździć na rowerze po mokrej nawierzchni?

Więcej >

Przez koronawirusa Polacy przesiedli się na rowery

Data opublikowania 02-12-2020

Miesiące funkcjonowania w rzeczywistości epidemii zmieniły tryb życia Polaków. Z obawy przed zakażeniem rezygnujemy z komunikacji miejskiej na rzecz transportu indywidualnego. Wolimy jeździć na rowerze lub hulajnodze, ewentualnie prywatnym samochodem.

Więcej >

Kiedy rowerzysta może jechać po chodniku?

Data opublikowania 02-12-2020

Jazda rowerem w niedozwolonym miejscu może skończyć się mandatem. Czy rowerzysta może poruszać się ulicą lub chodnikiem jeśli nie ma wyznaczonej ścieżki rowerowej? Jak bezpiecznie jeździć na rowerze w mieście i poza nim?

Więcej >

Rowerem do szkoły - jaki rower wybrać dla ucznia?

Data opublikowania 21-09-2020

Rower to bardzo dobra alternatywa dla komunikacji miejskiej. Zamiast autobusem, dziecko może samodzielnie dojechać do szkoły na rowerze. Wystarczy wybrać niezawodny sprzęt z odpowiednim wyposażeniem.

Więcej >

Gdzie kupisz nasze rowery

Wszystkie typy rowerów TABOU z najnowszej kolekcji można kupić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Dzięki gęstej sieci punktów sprzedaży możemy dotrzeć do jak największej liczby zainteresowanych. Ponad sto sklepów rozmieszczonych w całej Polsce oferuje rowery objęte pełną gwarancją, a większość z nich posiada możliwość wysyłki produktu na adres kupującego. Wszelkie informacje na temat realizacji zamówień i dostępności rowerów TABOU są udzielane bezpośrednio przez wybrany sklep.

Poradnik rowerowy

Wszystkich fanów czterech kółek zachęcamy do pogłębiania swojej wiedzy na temat rowerów i związanych z nimi tematów. W naszym blogu znajdziecie wpisy z rozmaitymi ciekawostkami rowerowymi, praktyczne porady dla każdego rowerzysty, a także artykuły zawierające aktualne informacje o naszych najnowszych modelach i typach rowerów.

Więcej >

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych kontaktowych w celu nawiązania relacji biznesowej i przedstawienia oferty.
Zobacz adres
dealera

Strona przechowuje oraz uzyskuje dostęp do plików cookies w urządzeniu użytkownika. Zgoda lub brak zgody na wykorzystywanie plików cookies odbywa się za pomocą ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.